Ciepło... Jakość... Ekologia...
zaloguj/zarejestruj się
Kotły C.O. - Kotły ULTRA
Kotły wodne ULTRA to wysokoefektywne i ekologiczne urządzenia grzewcze przeznaczone są do spalania paliw stałych w postaci węgla i drewna. Korpus wodny kotła jest konstrukcją spawaną z atestowanych blach stalowych. Zastosowanie wentylatora podmuchu daje możliwość spalania miału i gorszych gatunków węgla.

Kotły te wyposażone są w układ automatycznej kontroli procesu spalania co zapewnia stałe utrzymanie płomienia w palenisku bez konieczności częstego rozpalania i umożliwia także podłączenie pompy obiegowej c.o. oraz dodatkowej pompy sterującej grzaniem ciepłej wody użytkowej (CWU) w bojlerze.

Dzięki odpowiedniemu doborowi wielkości paleniska i powierzchni wymiany ciepła możliwe jest spalanie takiej ilości paliwa, jaka jest niezbędna do utrzymania zadanych parametrów pracy przez co możliwe jest uzyskanie sprawności powyżej 80% i znaczne obniżenie zużycia paliwa.
 
POBIERZ KARTĘ KATALOGOWĄ 

 

Aktualności

7
grudnia
Polska Nagroda Integralnego Rozwoju 2016

Fabryka Kotłów "Fako" S.A. została laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2016 za realizację projektu pn. "Odzysk Energii z Odpadów Komunalnych i Biomasy" Serdecznie
7
grudnia
Certyfikat UDT ISO 9001:2009

FABRYKA KOTŁÓW FAKO SA Otrzymała certyfikat systemu zarzadzania jakością zgodnie z normą PN-EN ISO 9001:2001
7
grudnia
Certyfikat Sprzedaży Ukraina

Fabryka Kotłów FAKO SA otrzymała certyfikaty umożliwiające sprzedaż naszych produktów na Ukrainie.  
Aktualności
Poradnik projektanta
zaloguj się
pliki DXF dla projektantów
zaloguj się
Kontakt

FAKO S.A.
ul. Stoczniowców 8
84-230 Rumia - Janowo
Tel: (0-58) 671-70-80
Fax: (0-58) 671-69-40


Fako