Ciepło... Jakość... Ekologia...
zaloguj/zarejestruj się
Kotłownie kontenerowe
Kotłownia kontenerowa, którą proponuje nasza firma stanowi nowość na polskim rynku. W oparciu o kotły produkowane przez naszą firmę oraz dodatkowe wyposażenie opracowaliśmy projekt kompletnej kotłowni wbudowanej w moduł kontenerowy. Maksymalna moc takiego układu wynosi 3000 kW. Zwiększenie mocy możliwe jest przez dołączenie kolejnych modułów kontenerowych. Wyposażenie kotłowni w urządzenia renomowanych firm daje pewność bezpiecznej i bezawaryjnej pracy zespołu kotłowni kontenerowej.

Istotą tego pomysłu jest stworzenie w pełni wyposażonej kotłowni, która może być w prosty sposób przemieszczana i podłączana do systemu grzewczego. Kotłownia taka jest niezastąpiona podczas sytuacji awaryjnych, bądź w adoptowanych obiektach używanych czasowo lub nie posiadających odpowiedniego zaplecza dla klasycznej kotłowni. Kotłownia kontenerowa dzięki odpowiednio ocieplonej obudowie kontenera jest w pełni zabezpieczona przed wpływem czynników atmosferycznych.
 

Widok kontenera od wewnątrz.
 
 

Widok kontenera od zewnątrz.
 

Aktualności

7
grudnia
Polska Nagroda Integralnego Rozwoju 2016

Fabryka Kotłów "Fako" S.A. została laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2016 za realizację projektu pn. "Odzysk Energii z Odpadów Komunalnych i Biomasy" Serdecznie
7
grudnia
Certyfikat UDT ISO 9001:2009

FABRYKA KOTŁÓW FAKO SA Otrzymała certyfikat systemu zarzadzania jakością zgodnie z normą PN-EN ISO 9001:2001
7
grudnia
Certyfikat Sprzedaży Ukraina

Fabryka Kotłów FAKO SA otrzymała certyfikaty umożliwiające sprzedaż naszych produktów na Ukrainie.  
Aktualności
Poradnik projektanta
zaloguj się
pliki DXF dla projektantów
zaloguj się
Kontakt

FAKO S.A.
ul. Stoczniowców 8
84-230 Rumia - Janowo
Tel: (0-58) 671-70-80
Fax: (0-58) 671-69-40


Fako